Najczęściej wykorzystywane materiały do produkcji opakowań Opakowania to temat niezwykle szeroki i rozległy. Są one bowiem stosowane w bardzo wielu sektorach naszego życia i obecne niemal na każdym kroku naszego codziennego funkcjonowania.
W co zapakować prezent? Chociaż od małego uczą nas, że liczy się wnętrze, z doświadczenia wiemy też, że to, co na zewnątrz nie pozostaje bez znaczenia.
PRODUKCJA AUTOMATYCZNA PUDEŁEK - EUROPROGETTI U NAS, NOWE MOŻLIWOŚCI, nowa jakość, nowe ceny-poznaj nasz odświeżony park maszynowy! Tylko u nas, jedyni w Polsce! O czym mowa? O nowej jakości w produkcji pudełek. Czytaj więcej, sprawdź automatyczne linie do produkcji pudełek.
INSPIRACJE dla pudełek-może wybierzesz coś dla siebie? Podglądamy, podziwiamy-kogo i gdzie? Zobacz, zainspiruj się, stwórz z nami swoje niepowtarzalne opakowanie!
PRODUKCJA PUDEŁEK – poznaj nasze możliwości+trochę naszej historii Dla jakich produktów wyprodukujemy opakowanie? Sprawdź – na pewno produkujemy również dla Ciebie!
Targi REMADays 2018 - zapraszamy na nasze stoisko To już wkrótce! W tym roku nie możecie przegapić 14. edycji jednych z największych targów reklamowych na świecie.
MAMY TO! PIERWSI I JEDYNI W POLSCE! Nowa linia automatyczna To już oficjalne! Rozszerzamy nasz dotychczasowy park maszynowy.
WESOŁYCH ŚWIĄT 2017! - ART-BOX na Święta Wesołych Świąt, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze życzy cały zespół ART-BOX!
EUROPROGETTI - odświeżenie parku maszynowego, z wizytą u producenta Sinalunga-Toskania. Urokliwy rejon we Włoszech, tym razem służbowo!
Targi REMADays 2017 - dziękujemy za liczne odwiedziny naszego stoiska! Kolejny rok obecności ART-BOXu na targach reklamowych REMADays 2017 w Nadarzynie pod Warszawą za nami!