ART-BOX - producent opakowań z tektury litej

ART-BOX to firma specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości pudełek i opakowń z tektury litej. Stawiamy na nieustanny rozwój oraz ciągłe powiększanie naszej oferty, co czyni ją jeszcze bardziej bogatą i atrakcyjną. Spod naszych rąk wychodzą niezwykle solidne produkty, które będą w stanie zadbać o pozytywny wizerunek każdego klienta - nie tylko ze względu na swoją funkcjonalność i wszechstronne zastosowanie, ale również estetyczny wygląd i możliwość personalizacji nadruku.

Wykonujemy trwałe pudełka, przeznaczone do przechowywania oraz transportu artykułów z różnych branż, również z segmentu dóbr luksusowych. ART-BOX to produkcja najwyższej klasy opakowań, w zgodzie z nowoczesnymi technologiami i innowacyjnymi rozwiązaniami. Naszym klientom zapewniamy sprawną realizację zamówienia oraz wykonanie najwyższej jakości produktów o wszechstronnym zastosowaniu. Produkowane przez nas opakowania cechują się idealnym doborem materiałów oraz perfekcyjnym wykończeniem wraz z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Tworzymy unikatowe i oryginalne produkty, aby móc spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Już od 20 lat w naszej fabryce ciągle się doskonalimy i rozszerzamy kwalifikacje. Nasz zespół to specjaliści w swoich dziedzinach: konstruktorzy, operatorzy maszyn, technolodzy, graficy i opiekunowie Klientów. Pomagamy naszym Klientom w pełnym zakresie! Dobieramy wymiary i konstrukcję. Projektujemy grafikę i doradzamy materiały, papiery i uszlachetnienia. Następnie produkujemy pudełka na naszych liniach automatycznych.

Preferujemy współpracę z klientami nastawionymi na zamówienia hurtowe (powyżej 500 sztuk). Chętnie nawiążemy współpracę z odbiorcami biznesowymi. Wykonujemy również elementy dodatkowe do pudełek, wypełnienia (pianki, wytłoczki, wkładki i inne) oraz usługę konfekcji produktów.

U nas masz gwarancję, że produkt powstanie od początku do końca w jednym miejscu!

Naszym znakiem rozpoznawczym jest różnorodność, dlatego w ofercie znajdziesz nie tylko klasyczne pudełka kartonowe, ale także inne opakowania okolicznościowe, na przykład prezentowe. Wykonujemy solidne i trwałe pudełka, wysokiej jakości kartony oraz opakowania na podstawie indywidualnego zamówienia. Nasze opakowania wykorzystywane są w różnych branżach, dlatego doskonale wiemy, jak wyjść naprzeciw oczekiwaniom zróżnicowanych klientów.

W ofercie ART-BOX, producenta opakowań z tektury litej w Poznaniu, uwzględniliśmy pudełka magnesowe, z mankietem, typu wieko-dno, jednoczęściowe i wiele innych. Każde z tych opakowań wyróżnia się najwyższą starannością wykonania, zarówno pod kątem doboru odpowiedniego materiału, trwałości, solidności, jak i samego wykończenia. Nasza firma wyróżnia się produkcją pudełek w nietypowych kształtach - nie ma dla nas projektów niemożliwych.

ART-BOX - doświadczony producent opakowań z tektury litej w Poznaniu

Jesteśmy dynamicznym zespołem zajmującym się poligrafią, projektowaniem, produkcją i technologią. Cały czas rozwijamy swoje umiejętności, by móc sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom naszych klientów. Na bieżąco dostosowujemy wykorzystywane technologie do obowiązujących trendów. Osoby, które tworzą nasze opakowania z tektury litej w Poznaniu to doświadczeni specjaliści, którzy zajmują się Państwa produktem od pomysłu do końcowej realizacji. Nasi pracownicy korzystają z dostępnych, najnowocześniejszych technologii, dzięki czemu mogą świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Co ważne, służymy też fachowym wsparciem i doradztwem na każdym etapie realizacji zamówienia. Oprócz podstawowej oferty wykonujemy również elementy dodatkowe do pudełek jak wypełnienia (pianki, wytłoczki, wkładki i inne) oraz usługę konfekcji produktów.

Nie masz gotowego projektu? Przygotujemy go w ART-BOX

Nie tylko wykonujemy projekty, ale też doradzamy naszym klientom. Nawet jeśli nie masz gotowego projektu opakowania, dostosujemy go do Twoich oczekiwań, przedstawimy różne możliwości wykonania, projekt graficzny i sposób wykończenia adekwatny do okoliczności. Lubimy wyzwania, dlatego oferujemy naszą pomoc i doradztwo każdemu klientowi na każdym etapie powstawania wybranych pudełek. Dobieramy wymiary i konstrukcję do specyfiki mającego się znaleźć w nich produktu. ProjektanciART-BOX zadbają też o odpowiednią i dopasowaną do Państwa oczekiwań grafikę. Doradzimy w zakresie funkcjonalności opakowania i wskażemy możliwości uszlachetnienia. W następnym kroku projekt urzeczywistniany jest na naszych liniach automatycznych.

Wyróżnia nas także szybki czas realizacji, ponieważ jesteśmy jedną z nielicznych firm wPolsce, która wykonuje opakowania, kartony i pudełka w sposób zautomatyzowany, z wykorzystaniem odpowiednich maszyn i urządzeń. Sprawdź, jak wyglądają gotowe realizacje naszych opakowań. Jeśli masz dodatkowe pytania - skontaktuj się z naszą producentem opakowań z tektury litej ART-BOX w Poznaniu. Chętnie doradzimy i rozpoczniemy pracę nad zleceniem.