ART-BOX - producent opakowań z tektury litej

ART-BOX to firma specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości pudełek i opakowń z tektury litej. Stawiamy na nieustanny rozwój oraz ciągłe powiększanie naszej oferty, co czyni ją jeszcze bardziej bogatą i atrakcyjną. Spod naszych rąk wychodzą niezwykle solidne produkty, które będą w stanie zadbać o pozytywny wizerunek każdego klienta - nie tylko ze względu na swoją funkcjonalność i wszechstronne zastosowanie, ale również estetyczny wygląd i możliwość personalizacji nadruku.

Wykonujemy trwałe pudełka, przeznaczone do przechowywania oraz transportu artykułów z różnych branż, również z segmentu dóbr luksusowych. ART-BOX to produkcja najwyższej klasy opakowań, w zgodzie z nowoczesnymi technologiami i innowacyjnymi rozwiązaniami. Naszym klientom zapewniamy sprawną realizację zamówienia oraz wykonanie najwyższej jakości produktów o wszechstronnym zastosowaniu. Produkowane przez nas opakowania cechują się idealnym doborem materiałów oraz perfekcyjnym wykończeniem wraz z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Tworzymy unikatowe i oryginalne produkty, aby móc spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Już od 20 lat w naszej fabryce ciągle się doskonalimy i rozszerzamy kwalifikacje. Nasz zespół to specjaliści w swoich dziedzinach: konstruktorzy, operatorzy maszyn, technolodzy, graficy i opiekunowie Klientów. Pomagamy naszym Klientom w pełnym zakresie! Dobieramy wymiary i konstrukcję. Projektujemy grafikę i doradzamy materiały, papiery i uszlachetnienia. Następnie produkujemy pudełka na naszych liniach automatycznych.

Preferujemy współpracę z klientami nastawionymi na zamówienia hurtowe (powyżej 500 sztuk). Chętnie nawiążemy współpracę z odbiorcami biznesowymi. Wykonujemy również elementy dodatkowe do pudełek, wypełnienia (pianki, wytłoczki, wkładki i inne) oraz usługę konfekcji produktów.

U nas masz gwarancję, że produkt powstanie od początku do końca w jednym miejscu!