Nasza oferta: pudełka z nadrukiem, pudełka prezentowe

Poszukujesz idealnych pudełek prezentowych, a może oryginalnych pudełek z nadrukiem? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - wykonujemy wyjątkowe i wysokiej jakości pudełka oraz opakowania na podstawie danego zamówienia. W naszej ofercie znajdują się pudełka magnesowe, z mankietem, typu wieko-dno, jednoczęściowe i wiele innych!

Realizujemy zamówienia w ilościach hurtowych - powyżej 500 sztuk.

Oferta naszej firmy to idealna odpowiedź na potrzeby współczesnych klientów, którzy w swojej działalności chcą wyróżnić się na rynku unikatowością i oryginalnością. Na nasz asortyment składają się różne formy opakowań, wykonywane w zgodzie z nowoczesnymi technologiami oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Każde z nich wyróżnia się najwyższą jakością produkcji, zarówno pod kątem doboru odpowiedniego materiału, trwałości, solidności, jak i samego wykończenia.

Pudełka reklamowe z nadrukiem i nie tylko

W naszej ofercie można znaleźć podstawowe typy pudełek prezentowych, z nadrukiem, z mankietem oraz modele jednoczęściowe. Wykonywane są najczęściej z wytrzymałej, oklejanej tektury litej, która gwarantuje niezwykłą trwałość, pozwalając zmieścić wiele produktów z rozmaitych segmentów. Pudełka z mankietem oraz modele jednoczęściowe idealnie sprawdzą się jako opakowania do upominków. Prezentują się niezwykle elegancko, wyposażone zostały w ciekawe dodatki. W naszej atrakcyjnej ofercie można znaleźć także pudełka o luksusowym i bardziej eleganckim charakterze. Polecamy zapoznanie się z wyjątkowymi kartonami zamykanymi na magnes, które wyróżniają się nie tylko ciekawym designem, ale i nadzwyczajną funkcjonalnością. Umożliwiamy zamówienie pudełek z ekskluzywnymi owijkami 3, 4 lub 5. częściowe - w zależności od indywidualnych potrzeb i upodobań.

Nasza firma wyróżnia się produkcją opakowań w nietypowych kształtach - nie ma dla nas projektów niemożliwych.