Rigid Box

Jeśli jesteś właścicielem firmy zajmującej się handlem, to pewnie doskonale zdajesz sobie sprawę, jak ważną rolę odgrywają opakowania produktów, jak ważna jest ich oprawa graficzna oraz jakość. Należy wspomnieć, że pełnią one funkcję nie tylko ozdobną i ochronną, ale także marketingową. Badania dowodzą, że to opakowanie ma najsilniejsze działanie w decyzji konsumenta o zakupie. Z tego powodu warto zadbać o to, aby było ono estetyczne, trwałe i praktyczne oraz spełniało funkcje marketingowe firmy. 

Pudełka typu Rigid Box mają zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu m.in. jubilerskim, odzieżowym bądź kosmetycznym. Niemniej jednak opakowania Rigid Box w Polsce wciąż są produktem ekskluzywnym - jesteśmy jedną z niewielu firm, która posiada odpowiednie maszyny i urządzenia umożliwiające zautomatyzowaną produkcję. Dzięki temu możemy pochwalić się szybkim czasem realizacji zamówień z zachowaniem najwyższej jakości.

Z czego wykonane są pudełka Rigid Box?

Opakowania typu Rigid Box wyróżniają się wysoką trwałością i praktycznością dzięki materiałom, z których zostały wykonane. Mianowicie powstają one ze sztywnej tektury introligatorskiej, oklejanej różnymi materiałami. W tym celu najczęściej wykorzystuje się papier zadrukowany offsetem, sitodrukiem lub drukiem cyfrowym, a pokrywa się je folią błyszczącą, matową, soft touch, lakierem UV bądź okleiną skóro- czy płótno podobną. Pudełka zamykane są na magnesy (ich ilość dopasowujemy do wielkości pudełka) lub za pomocą wstążki. 

Jako producentRigid Box dokładamy wszelkich starań, aby wykonywane przez nas produkty były trwałe, a także estetyczne. Dbamy o precyzję i sposób wykonywania nadruku - w końcu te pudełka będą wizytówką Twojej firmy. 

Pudełka jubilerskie Rigid Box

Opakowania pełnią szczególną funkcję w przemyśle jubilerskim. Przede wszystkim powinny dobrze chronić i zabezpieczać biżuterię. Dzięki zastosowaniu sztywnej tektury introligatorskiej oraz mocnych magnesów mamy pewność, że Rigid Box nie otworzy się samo, a biżuteria pozostanie na swoim miejscu. Zajmujemy się także wykonywaniem elementów dodatkowych do pudełek i wypełnień z pianki, wkładki lub wytłoczki, dzięki czemu stworzysz u nas opakowania jubilerskie Rigid Box od A, do Z.

Warto także wykorzystać pudełka w celach wizerunkowych firmy - spójna kolorystyka oraz logo umieszczone na opakowaniu z pewnością spotka się z pozytywnym odbiorem. Należy także pamiętać, że pudełka, w których dajemy biżuterię, często są później wykorzystywane jako szkatułki do jej przechowywania. Z tego względu warto zadbać o ich ciekawy design oraz wysoką jakość wykonania.

Gadżety firmowe w Rigid Box

Jako producentRigid Box zdajemy się sprawę, że mają one zastosowanie w różnych dziedzinach, dlatego charakteryzuje nas duża elastyczność, jeśli chodzi o realizowane zamówienia. Pudełka Rigid Box często zamawiane są przez firmy, zarówno mniejsze, jak i większe, a następnie wykorzystywane do przechowywania gadżetów firmowych, które odgrywają ważną rolę wizerunkową firmy. Z tego powodu warto także zadbać o spójność opakowań, aby swoim wyglądem nawiązywały do tematyki i filozofii danej marki. 

Dzięki różnym kształtom i wielkościom Rigid Box można zamówić opakowanie w pełni dopasowane do gadżetów firmowych, jakie planujesz wprowadzić. Podłużne, zamykane pudełka będą doskonałym opakowaniem na długopis z grawerem, a w niewielkich, kwadratowych opakowaniach możesz umieścić brelok z logiem firmy, które warto nadrukować także na pudełku, aby budować pozytywny wizerunek marki.

Przemysł kosmetyczny a pudełka Rigid Box

Opakowania odgrywają istotną rolę także w przemyśle kosmetycznym - wybierając produkt w sklepie, większość konsumentów przede wszystkim zwraca uwagę na opakowanie, a dopiero później analizuje właściwości danego kosmetyku. Jeśli zatem zależy Ci na tym, aby zdobyć uwagę potencjalnego klienta, zdecyduj się na wysokojakościowe opakowania, które będą chronić produkt, a także zwiększą jego atrakcyjność.

Pudełka Rigid Box są często wykorzystywane do tworzenia zestawów kosmetyków, najczęściej z okazji świąt Bożego Narodzenia, Dnia Mamy lub Taty, Dnia Kobiet czy Walentynek. W tych przypadkach znaczącą rolę odgrywa oprawa graficzna opakowania. Podczas produkcji naszych pudełek wykorzystujemy uszlachetnienia druku, takie jak: hot-stamping, tłoczenie bądź folie. Dzięki temu uzyskujemy nietuzinkowe wzory i faktury, które z pewnością przyciągną uwagę wielu konsumentów.

Dlaczego pudełka Rigid Box?

Rigid Box to opakowania wysokiej jakości, które nie tylko doskonale chronią znajdujące się w nich produkty, ale także wpływają na ich pozytywny odbiór. Do zamknięcia opakowania można wykorzystać magnesy lub wstążkę - oba te rozwiązania gwarantują bezpieczeństwo przedmiotu, który znajduje się w pudełku. Jeśli zależy Ci na najwyższej jakości, możesz także zdecydować się na wersję ekskluzywną Rigid Box. Dodatkowo, wybierając pudełko Rigid Box na zamówienie, masz możliwość stworzenia go od początku, do końca, a co za tym idzie, wyboru koloru, typu oraz materiału, z jakiego zostanie wykonane opakowanie. W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących dobrania odpowiednich materiałów nasi specjaliści służą pomocą, aby wspólnymi siłami zrealizować pudełko Rigid Box w pełni spełniające oczekiwania klienta.

Najwyższa jakość - Rigid Box

Firma ART-BOX działa w Polsce już od ponad 20 lat - przez ten czas udało nam się zdobyć doświadczenie umożliwiające tworzenie pudełek Rigid Box o najwyższej jakości. Nasz zespół tworzą doświadczeni konstruktorzy, operatorzy maszyn, technolodzy i graficy, którzy stale rozwijają swoje umiejętności i poznają nowe techniki, aby realizować zamówienia naszych klientów na najwyższym poziomie. Zdajemy sobie także sprawę, że wybór odpowiedniego opakowania do swoich produktów może sprawiać nieco trudności, dlatego, aby nieco ułatwić tę decyzję, służymy profesjonalnym doradztwem w kwestii doboru materiału, typu pudełka oraz oprawy graficznej. Wyróżnia nas także szybki czas realizacji, ponieważ jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce, która wykonuje Rigid Box w sposób zautomatyzowany, z wykorzystaniem odpowiednich maszyn i urządzeń. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie, a w razie jakichkolwiek pytań - do kontaktu.