Typ: Magnesowe, z owijką

Dane szczegółowe:

Pudełko z owijką (okładką) magnesowe, czyli dno plus owijka 3, 4 lub 5-cio częściowa, z magnesem lub bez. Ekskluzywna wersja pudełka na zamówienie.

- tektura lita 1,0-2,5 mm (środek kaszerowany lub bez pokrycia)
- okleina: papiery ozdobne, kredy (90-150 g), druk offsetowy, sitodruk
- uszlachetnienia: folie mat, błysk, antyzarysowaniowa; UV wybiórczo, UV wypukłe, hotstamping, tłoczenie
- wkładki: kartonowe, z tektur falistych, tworzywa, pianki
- ilość magnesów dobrana indywidualnie, w zależności od wielkości pudełka

Oferowane przez nas pudełka magnesowe to produkty pozwalające na mnóstwo możliwości. To przede wszystkim poręczne opakowania do bezpiecznego przechowywania rozmaitych elementów.

Największą ich zaletą jest możliwość bezpiecznego zamknięcia, dzięki czemu użytkownik ma pewność, że produkty w nim umieszczone będą w pełni bezpieczne. Magnes świetnie sprawdza się jako element wygodnego zamykania, ponieważ umożliwia mocne trzymanie wieczka. Takie pudełka - zarówno ze względu na swoje właściwości, jak i nienaganną estetykę, znajdą zastosowanie przy przechowywaniu kosmetyków, biżuterii oraz różnego rodzaju akcesoriów. Spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających kobiet, które cenią sobie atrakcyjne połączenia jakości z wyjątkowym designem. Umieszczone w służbowym gabinecie będą stanowiły niezwykłą ozdobę.

Estetyka i perfekcyjne wykonanie

Produkowane przez nas pudełka magnesowe wyróżniają się niezwykłą trwałością i solidnością. Wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje odpowiednią sztywność oraz wytrzymałość. Dostępne są w wersji ekskluzywnej, która jeszcze bardziej będzie zachwycać walorami estetycznymi i może stanowić wyjątkowy element dekoracyjny w każdym pomieszczeniu. Dodatkowo, każdy z naszych produktów jest precyzyjnie wykończony, z dbałością o nawet najmniejszy szczegół. Tak piękny produkt może posłużyć jako prezent dla indywidualnego klienta lub forma podziękowania dla Twoich współpracowników.