Wykrojnikowe, składane

Dane szczegółowe:

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji pudełek wykrojnikowych, składanych na sucho, bądź klejonych z tektur falistych.

Sprawdź nasz dział INTROLIGATORNIA www.artpak.biz.pl lub skontaktuj się z naszym Działem Handlowym, który zaproponuje indywidualne rozwiązania dopasowane do potrzeb!

Oferujemy różne typy opakowań twardych z tektury, jak i pudełek miękkich kaszerowanych!

ART-BOX zajmuje się nie tylko produkcją opakowań, ale również ich dystrybucją. Dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty były wytrzymałe, jakościowe, jak również estetyczne. Zależy nam na tym, aby nasi klienci byli zadowoleni i do nas wracali. Jeśli więc jesteś zainteresowany zakupem hurtowym, w ilości minimum 500 sztuk, pudełek fasonowych, czy też innych, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Przy produkcji uwagę skupiamy na każdym jej etapie, ale nie zapominamy o tym, jak ważny jest kontakt z klientem. W trakcie dokonywania zamówienia ustalamy wszelkie niezbędne szczegóły, by jak najszybciej móc zacząć produkcję potrzebnego towaru. Dzięki temu, że zajmuje się zarówno produkcją, jak i dystrybucją, możesz być pewny, że większość procesów zachodzi zdecydowanie szybciej, bez udziału pośredników. Do tworzenia pudełek używamy produktów wysokiej jakości, by finalny efekt był zachwycający.

Kilka zalet pudełek fasonowych, których producentem jest ART-BOX

Za wyborem naszej firmy przemawia przede wszystkim wieloletnie doświadczenie w produkcji tego typu opakowań. Składamy je na sucho, bądź kleimy z tektur falistych. Oferujemy różne typy opakowań twardych z tektury, ale również pudełek miękkich kaszerowanych. Zaletą wszystkich jest prostota złożenia. Nie będzie Ci do tego niezbędna dodatkowa taśma czy inny przedmiot klejący. Jeśli połączysz się z naszym działem handlowym, chętnie odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania, a dodatkowo zaproponujemy indywidualne rozwiązanie, które będzie dopasowane do Twoich potrzeb. W ofercie ART-BOX znajdują się opakowania z tektur falistych, a także pudełka denko i wieczko z tektur litych, które oklejone są maszynowo. Gwarantujemy nie tylko dobrze zaprojektowane, ale również dobrze wykonane pudełka, które wyróżniają się na tle konkurencji. Dzięki jakościowym materiałom użytym do ich produkcji świetnie zabezpieczają towar, który się w nich znajduje, chroniąc go przed uszkodzeniem.

Do czego wykorzystać ten rodzaj pudełek?

Tak naprawdę do wszystkiego. Trzeba przyznać, że pudełka wykrojnikowe są obecnie jednymi z najbardziej popularnych opakowań, służących do wysyłki wszelkiego rodzaju produktów. Są wykonane z dbałością o każdy szczegół. Można użyć ich nie tylko do przechowywania, ale również do transportowania różnych przedmiotów. Przekrój jest ogromny. Mogą być to ubrania, buty, kosmetyki, zabawki, książki, części komputerowe czy samochodowe i wiele wiele innych. To, co umieścisz w środku zależy wyłącznie od Ciebie. Pudełka fasonowe doskonale sprawdzą się również do promocji firmy. Można umieścić w nich drobne gadżety firmowe, ulotki czy broszury mówiące o tym, czy zajmuje się Twoje firma, a następnie podarować je potencjalnym klientom. Być może dzięki takiej formie reklamy zyskasz nowych klientów.

ART-BOX producent pudełek

Co najważniejsze, pudełka wykrojnikowe to nie jedyny rodzaj opakowań, których producentem i dystrybutorem jest nasza firma. To zaledwie jeden typ. W swojej ofercie mamy również pudełka magnesowe. Są niezwykle eleganckie, a użycie magnesu pozwala zarówno na łatwe zamknięcie jak i ich otwarcie. W tym opakowaniu można przechowywać czy transportować np. kosmetyki. Z kolei pudełka z mankietem idealnie nadadzą się, jako miejsce do przechowywania biżuterii, np. zegarków, czy kolczyków. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów posiadamy również inne formy pudełek. Jeśli nie znalazłeś tego, czego szukałeś, skontaktuj się z nami, a chętnie rozwiążemy Twój problem. Jesteśmy w stanie stworzyć każde pudełko!