Pudełka tekturowe

Tekturowe pudełka wydają się banalne? Nic bardziej mylnego! Są podstawową formą opakowań w wielu przedsiębiorstwach. Wszędzie tam, gdzie cokolwiek wytwarzasz albo choćby dystrybuujesz, są absolutnie nieodzowne. Pudełka i pudła tekturowe to nie tylko opakowanie, ale również swoista wizytówka firmy. Z tego względu warto zamawiać je bezpośrednio u producenta. Obecnie potrzebujesz jedynie zwykłych kartonowych pudeł do transportu? Bardzo dobrze trafiłeś! Pudełka są Ci potrzebne okazjonalnie do pakowania drobnych upominków od firmy? Zapraszamy! 

Najlepsze, trwałe opakowania dla Twojej firmy

Niezależnie od tego, czym zajmuje się Twoja firma oraz do jakich celów potrzebujesz pudełka z tektury, znajdziemy dla Ciebie odpowiedni model. Jako producent tego typu opakowań oferujemy je w hurcie — w partiach obejmujących już od 500 sztuk. Nawet w przypadku, kiedy takich pudełek potrzebujesz na drobne, firmowe upominki, szybko przekonasz się, że jest to stosunkowo niewielka ilość. Dzięki starannemu wykonaniu z wysokiej jakości, solidnej tektury nasze opakowania tekturowe niejednokrotnie zastępują plastikowe, uznawane, niekoniecznie słusznie, za trwalsze. Dobrze wykończone oraz odpowiednio przechowywane pudełko z tektury potrafi przetrwać długie lata. W tak zwanych zwykłych kartonach, które razem z zawartością trzyma się zwykle w suchym miejscu, towary magazynowane i transportowane bywają przez co najmniej kilka miesięcy. W dobrej jakości tekturowych pudełkach przechowywane są nawet przez pokolenia pamiątki otrzymane np. od babci. Sama świadomość takich właśnie sytuacji pomoże Ci rozwiać ewentualne wątpliwości co do opakowań tekturowych od art-box.com.pl. Nawet jeśli brakuje Ci pewności, że tektura to dobry wybór, wystarczy raz je wypróbować, żeby się przekonać. 

Praktyczne i ekonomiczne pudełka tekturowe

Tekturowe opakowania, szczególnie wówczas, gdy poszukujesz prostych w zamykaniu i otwieraniu, a także — stosunkowo niedrogich, sprawdzą się bardzo dobrze. Niezależnie od tego, czy są to klasyczne, duże pudła tekturowe, czy może tekturowe pudełka z pokrywą na firmowe prezenty, nawet dziecko wie, jak powinno się je otwierać i zamykać. Bez względu na to, czy chodzi o modele proste, czy niestandardowe, obsługa takich opakowań jest bardzo prosta i intuicyjna. Na art-box.com.pl możesz zamówić opakowania tekturowe w bardzo klasycznych formach, a także dość wyszukanych. Wśród prezentowanych przez nas pudełek nie ma kształtu, jakiego potrzebujesz? Skontaktuj się z nami. Wytwarzamy je już od 20 lat i przez ten czas stanęliśmy przed niejednym wyzwaniem. Mamy duże doświadczenie w produkcji pudełek o niestandardowych kształtach oraz wymiarach. Możesz zamówić między innymi pudełka tekturowe ze zwykłą pokrywą albo np. zamykane za pomocą magnesów lub jednoczęściowe, których wieko płynnie połączone jest z pozostałą częścią pudełka. W ART-BOX dobrze wiemy, że wykonywanie pozornie zwykłych tekturowych opakowań może być prawdziwą sztuką. Znamy ją od podszewki i stale odkrywamy nowe rozwiązania w tym zakresie. Dzięki temu nasze pudełka, eleganckie i estetyczne, nie muszą być zbyt kosztowne. 

Wyjątkowe pudełka tekturowe

Na życzenie klienta oferujemy pudełka wykładane wybranymi typami wkładek, wytłoczek czy choćby pianki. Chętnie łączymy tekturę z innymi materiałami w takim zakresie, w jakim jest to tylko możliwe. Nasze zautomatyzowane linie produkcyjne zapewniają szybką, sprawną i dokładną realizację zamówień na szeroko pojęte opakowania tekturowe. Dzięki art-box.com.pl przekonasz się, że pudełko z tektury może zastąpić opakowanie innego typu, a w dodatku — wyglądać na tyle wytwornie, że zapomnisz o droższych i niekoniecznie ładnych pudełkach z innych surowców, które w dodatku nie podlegają recyklingowi.