Pudełka firmowe 

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pudełek na Twoje wyjątkowe wyroby, czy też na specjalną, limitowaną partię Twoich produktów, opakowania od art-box.com.pl czekają na Ciebie. Ponadto odpowiednio eleganckie, ale jednak stosunkowo niedrogie tekturowe pudełka przydadzą się jako pudełka na prezenty firmowe. Takie gadżety w opakowaniach opatrzonych firmowym logo to świetna okazja do wypromowania swojej marki w sposób estetyczny i niewymagający wysokich nakładów finansowych. Medialna kampania na szeroką skalę to nie tylko duży wydatek, ale także często dotarcie do rzeszy odbiorców niezainteresowanych, a nawet — niepożądanych. Jeżeli więc chcesz dotrzeć do konkretnej grupy klientów, wystarczy przygotować odpowiednie firmowe pudełka z eleganckimi upominkami, naturalnie — również z logo firmy. Większość firm oferujących takie gadżety albo nie posiada na nie odpowiednich opakowań, albo sprzedaje takie pudełka w komplecie po zawyżonych cenach. 

Aby pudełko nie było droższe od zawartości…

Aby uniknąć takiej sytuacji, lepiej w poszukiwaniu opakowania sprawdzić szeroką ofertę pudełek firmowych od art.box.com.pl. Od 20 lat wykonujemy różnego typu pudełka z nadrukiem. Za pośrednictwem naszej strony kupisz odpowiednie boxy już od 500 szt. Możesz zatem zamówić większą partię konkretnych pudełek lub na przykład po 1000 szt. o różnych parametrach. Jesteśmy otwarci na Twoje oczekiwania i potrzeby. Zanim wybierzesz odpowiednie na prezent gadżety, możesz zawczasu zorientować się w typach oraz rozmiarach oferowanych przez nas pudełek na prezenty firmowe, a nawet pod ich kątem dobierać później konkretne upominki. Jeżeli jednak masz już gotową koncepcję takich firmowych podarunków, a potrzebujesz jedynie niestandardowych opakowań — zapraszamy do kontaktu! Wykonujemy pudełka firmowe z tektury litej oraz falistej. Ponadto w naszej witrynie możesz wybierać spośród kilku najchętniej zamawianych i najbardziej praktycznych, gotowych wzorów lub po prostu skontaktować się z nami, przedstawiając swoją wizję odpowiedniego tekturowego opakowania z nadrukiem. 

Firmowe pudełka na różne okazje

Zapewne Twoja firma świętuje różnego rodzaju sukcesy. Popularne jest wówczas obdarowywanie lojalnych pracowników drobnymi upominkami z logo przedsiębiorstwa. Zdarzają się także okazje nieoczekiwane, na jakie lepiej być przygotowanym, mając w zanadrzu elegancki podarunek, opakowany w pachnące nowością pudełko z firmowym nadrukiem. Pudełka firmowe od art-box.com.pl, chociaż wykonane z tektury, są stosunkowo trwałe. Tektura pozornie może uchodzić za mało solidny materiał, jednak jeżeli jest odpowiednio gruba, a pudełko, na przykład z pokrywką, solidnie wykonane, może przetrwać dekady! Wybierając opakowania tekturowe na firmowe prezenty, postaw zatem na ich wysoką jakość. Poza tym nasze opakowania zaopatrujemy w specjalne owijki i opaski z atrakcyjnym nadrukiem wybranym przez zlecającego. Firmowe pudełka od art-box.com.pl występują w wersji z pojedynczymi przegrodami lub przyjmują nietypowe kształty. Możesz bowiem ustalić z nami wszelkie szczegóły podczas bezpośredniej konsultacji. Wytworzyliśmy już szereg różnorodnych, nietypowych wzorów, gdyż na pudełkach znamy się jak mało kto! Nie udało Ci się zamówić pudełka o wymarzonej lub nieoczywistej formie u innego producenta? Skontaktuj się z art-box.com.pl! 

Pudełka na prezenty firmowe w różnych odsłonach

O ostatecznym kształcie produktu, jaki otrzymasz, decydują u nas nie potencjalne ograniczenia, ale Ty oraz Twoja wizja idealnego opakowania. Mierzyliśmy się już z naprawdę nietypowymi pomysłami w tym zakresie, a wyzwania w produkcji oryginalnych i nietypowych modeli firmowych pudełek to nasz chleb powszedni. Oferujemy pudełka z przegródkami lub bez, wykładane różnego typu wkładkami, pianką lub innymi materiałami. Pudełka firmowe nie muszą być jedynie banalnymi, tekturowymi kartonikami. Dzięki nam możesz otrzymać piękne, eleganckie, nowoczesne opakowania. Zainteresowany? Nie zwlekaj, zamów lub skontaktuj się z nami. Zapraszamy!